Advertisement
Start arrow Wyniki turniejów arrow Turnieje w okręgu - 2012 arrow Ogólnopolski Turniej Tańca - Wyspa Tańca - Wolin
24.09.2014.
 
 
Ogólnopolski Turniej Tańca - Wyspa Tańca - Wolin PDF Drukuj Email
14.04.2012.
Ogólnopolski Turniej Tańca - Wyspa Tańca
WOLIN
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca - Wyspa Tańca
WOLIN
Wolin, 14.04.2012
Organizator: Jantar Wolin
Prowadzenie: Marlena Maciejewska
Muzyka: Marcin Wojtkowiak
Obsługa medyczna:
-------------------------------------
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKTT Szczecin               18
   2 ALFA-ASTRA Stargard Szcz.    1
   3 AMBER Kołobrzeg              4
   4 ASTRA Szczecin               2
   5 ELITE DANCE Szczecin         1
   6 FLESZ -Nowogard              7
   7 FOCUS Dziwnów                2
   8 FOCUS Kamień Pomorski        5
   9 JANTAR Międzyzdroje         10
  10 JANTAR Wolin                 2
  11 PAKTAN Słupsk                2
  12 PRESTIGE Goleniów            4
  13 RAPSODIA Gorzów Wlkp.        2
--------------------------------------
 
Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Ogólnopolski Turniej Tańca - Wyspa Tańca
   WOLIN
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Wolin, 14.04.2012
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
 109 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA Szczecin            Polska
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
 135 Synowiec Mikołaj, Rożek Justyna                    JANTAR Międzyzdroje       Polska
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
 143 Gołos Jakub, Mamińska Aleksandra                   JANTAR Międzyzdroje       Polska
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Panachida Szymon, Marzec Julia                   JANTAR Wolin             Polska       173.0  5 195.0  5         1/   3
 101         2 Sak Mateusz, Brzezińska Zuzanna                  ELITE DANCE Szczecin     Polska       105.0  1 121.0  1         2/   3
 102         3 Artelik Szymon, Dworak Martyna                   FLESZ -Nowogard          Polska         0.0  0  10.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 100 11121 1.0 11111 1.0 21311 1.0 11331 1.0 21211 1.0 11211 1.0 11111 1.0 13321 2.0    9.0    1
 101 23212 2.0 32232 2.0 12122 2.0 33122 3.0 32122 2.0 32132 2.0 33232 3.0 31232 3.0   19.0    2
 102 32333 3.0 23323 3.0 33233 3.0 22213 2.0 13333 3.0 23323 3.0 22323 2.0 22113 1.0   20.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                    ASTRA Szczecin           Polska       119.0  3 150.0  4         1/  12
 110         2 Bekeszczuk Emil, Kruplewicz Maja                 FOCUS Dziwnów            Polska        79.0  0 104.0  1         2/  12
 114         3 Lewandowski Oskar, Włoszyńska Justyna            AKTT Szczecin            Polska       113.8  0 132.8  1         3/  12
 112         4 Lewandowski Jakub, Udawa Manuela                 PRESTIGE Goleniów        Polska        95.0  1 108.0  1         4/  12
 106         5 Kuźmiński Wojciech, Morka Aleksandra             PAKTAN Słupsk            Polska        19.0  0  31.0  0         5/  12
 108         6 Misztal Jakub, Kułaga Karolina                   FOCUS Dziwnów            Polska       119.0  0 130.0  0         6/  12
 113         7 Orzechowski Damian, Byczków Wiktoria             AKTT Szczecin            Polska         0.0  0  10.0  0         7/  12
 104         8 Ozych Łukasz, Pańko Agnieszka                    JANTAR Wolin             Polska         0.0  0   9.0  0         8/  12
 111         9 Tolko Michał, Kulesza Maja                       AKTT Szczecin            Polska        16.0  0  24.0  0         9/  12
 103        10 Mały Damian, Bilut Malwina                       AKTT Szczecin            Polska        10.0  0  17.0  0        10/  12
 107        11 Bociański Kacper, Bartczak Wanessa               FOCUS Kamień Pomorski    Polska        11.0  0  17.0  0        11/  12
 105        12 Grodziski Jakub, Borowicz Weronika               FOCUS Kamień Pomorski    Polska         5.0  0  10.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
 103 X      1 X  XX  3 X   X  2 XXXX   4        0     X  1 X      1 X X    2    14
 104  XXXX  4  XX    2  X     1  X     1  XXX   3  XXX   3 XX     2  X X   2    18       6-8
 105        0        0        0        0        0        0        0        0     0
 106     X  1   X X  2  X  X  2  X  X  2  XX X  3  XX X  3   XXX  3   X X  2    18       6-8
 107    X   1    X   1   X    1        0   X    1   XX   2        0   X    1     7
 108 XXX    3 XXXX   4 XXXXX  5  XXXX  4    X   1  X     1    X   1  XX X  3    22         4
 109  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5    38         1
 110 XXXXX  5  XX X  3 XXXXX  5 X  XX  3 XX XX  4 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4    33         3
 111 X      1 X      1 X  X   2 X      1 X X X  3 X   X  2 X X X  3 X XXX  4    17
 112  XXXX  4        0   XXX  3   XXX  3 X  X   2 X  XX  3 XXXXX  5    X   1    21         5
 113 X      1 XX XX  4        0 X X    2 XXXXX  5 X X    2  X     1 XX  X  3    18       6-8
 114 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XX  X  3 XXXX   4 XXXXX  5 XX X   3    34         2
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 104 84758 7.0 64768 7.0 84848 8.0 75878 8.0 82768 8.0 72458 5.0 72648 7.0 84658 8.0   58.0    8
 106 73662 5.0 83352 3.0 62472 3.0 83232 3.0 76283 6.0 88283 8.0 88273 8.0 76483 7.0   43.0    5
 108 57475 4.0 57674 6.0 57364 5.0 56354 5.0 65445 4.0 66367 7.0 66566 6.0 67366 6.0   43.0    6
 109 21111 1.0 11111 1.0 21111 1.0 11111 1.0 54111 1.0 44111 1.0 53111 1.0 53111 1.0    8.0    1
 110 32534 3.0 22223 2.0 35623 2.0 22523 2.0 23524 2.0 33624 2.0 34885 5.0 31735 3.0   21.0    2
 112 66247 6.0 76546 5.0 76237 6.0 67747 7.0 38336 3.0 27535 4.0 15724 3.0 18224 2.0   36.0    4
 113 48883 8.0 48885 8.0 48785 7.0 48685 6.0 47872 7.0 55772 6.0 47452 4.0 45872 5.0   51.0    7
 114 15326 2.0 35437 4.0 13556 4.0 34466 4.0 11657 5.0 11846 3.0 21337 2.0 22547 4.0   28.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Detko Szymon, Malińska Paulina                   AKTT Szczecin            Polska        20.0  1  46.0  2         1/   7
 116         2 Retfiński Szymon, Perl Karolina                  AKTT Szczecin            Polska         0.0  0  20.0  1         2/   7
 119         3 Grieger Aleksander, Smólska Emilia               AKTT Szczecin            Polska        87.0  0 101.0  1         3/   7
 115         4 Wójcik Christof, Żywno Karolina                  AKTT Szczecin            Polska         7.0  0  15.0  0         4/   7
 117         5 Michalski Kacper, Kowalska Sandra                RAPSODIA Gorzów Wlkp.    Polska        14.0  1  21.0  1         5/   7
 120         6 Gajkowski Dawid, Anuszkiewicz Kamila             AMBER Kołobrzeg          Polska         0.0  0   6.0  0         6/   7
 118         7 Celt Oskar, Ruśkiewicz Michalina                 JANTAR Międzyzdroje      Polska        20.0  0  25.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 115 35125 3.0 45346 4.0 56275 5.0 46246 4.0 46246 4.0   20.0    4
 116 23331 2.0 21132 2.0 33131 2.0 24132 2.0 24112 2.0   10.0    2
 117 66753 7.0 57573 5.0 45343 3.0 55473 5.0 55564 5.0   25.0    5
 118 71566 6.0 72757 7.0 61767 7.0 61757 6.0 61673 6.0   32.0    7
                                                R
 119 44647 4.0 34424 3.0 24626 4.0 32624 3.0 33735 3.0   17.0    3
 120 57274 5.0 66265 6.0 77554 6.0 77565 7.0 77457 7.0   31.0    6
 121 12412 1.0 13611 1.0 12412 1.0 13311 1.0 12321 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Bienioszek Miłosz, Kobielska Aleksandra          PRESTIGE Goleniów        Polska        94.0  4 121.0  5         1/   8
 123         2 Wójcik Christof, Żywno Karolina                  AKTT Szczecin            Polska        25.0  1  46.0  2         2/   8
 126         3 Celt Oskar, Ruśkiewicz Michalina                 JANTAR Międzyzdroje      Polska        37.0  1  52.0  2         3/   8
 125         4 Retfiński Szymon, Perl Karolina                  AKTT Szczecin            Polska         0.0  0   9.0  0         4/   8
 127         5 Grieger Aleksander, Smólska Emilia               AKTT Szczecin            Polska        70.0  1  78.0  1         5/   8
 129         6 Detko Szymon, Malińska Paulina                   AKTT Szczecin            Polska         0.0  0   7.0  0         6/   8
 124         7 Michalski Kacper, Kowalska Sandra                RAPSODIA Gorzów Wlkp.    Polska         7.0  0  13.0  0         7/   8
 128         8 Gajkowski Dawid, Anuszkiewicz Kamila             AMBER Kołobrzeg          Polska         0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     S        CH       R        Pd       J
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
 123 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-2
 124 X XX   3 XXX X  4   X X  2     X  1   XXX  3    13
 125 XXXXX  5 XXXX   4 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    23         3
 126  XX X  3  XX X  3 XXXX   4 XXX X  4 XX  X  3    17         6
 127 XX  X  3 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXXX   4    20       4-5
 128   XX   2    X   1   XX   2    X   1   X    1     7
 129 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4 XXXX   4 XX XX  4    20       4-5
 130 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-2
-----------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 123 16323 2.0 15222 2.0 13123 1.0 25213 2.0 14512 1.0    8.0    2
 125 41236 3.0 33544 4.0 34534 4.0 34446 4.0 35444 5.0   20.0    4
 126 62662 6.0 61363 3.0 62362 3.0 53562 5.0 52261 2.0   19.0    3
 127 53554 5.0 52435 5.0 51445 5.0 42334 3.0 41135 4.0   22.0    5
 129 35445 4.0 26656 6.0 26656 6.0 16655 6.0 26656 6.0   28.0    6
 130 24111 1.0 44111 1.0 45211 2.0 61121 1.0 63323 3.0    8.0    1
                                   R
------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Synowiec Mikołaj, Rożek Justyna                  JANTAR Międzyzdroje      Polska       221.0  2 245.0  3         1/   5
 132         2 Lengas Łukasz, Awgul Angelika                    FLESZ -Nowogard          Polska        22.5  0  40.5  1         2/   5
 131         3 Koźlarek Przemysław, Szyrocka Karolina           AKTT Szczecin            Polska         0.0  0  12.0  1         3/   5
 133         4 Myszkowski Łukasz, Furso Nicola                  JANTAR Międzyzdroje      Polska        72.1  0  78.1  0         4/   5
 134         5 Gurgul Piotr, Krekora Klaudia                    FLESZ -Nowogard          Polska         0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 131 12221 2.0 22222 2.0 11212 1.0 11212 1.0 24551 5.0 25554 5.0 35555 5.0 35455 5.0   26.0    3
 132 44534 4.0 34533 3.0 34535 4.0 34523 3.0 45212 1.0 44115 4.0 52411 2.0 41112 1.0   22.0    2
 133 53455 5.0 43344 4.0 43353 3.0 43344 4.0 53424 4.0 53432 3.0 43142 3.0 52243 4.0   30.0    4
 134 35343 3.0 55455 5.0 55444 5.0 55455 5.0 31145 3.0 32343 2.0 24334 4.0 13524 3.0   30.0    5
 135 21112 1.0 11111 1.0 22121 2.0 22131 2.0 12333 2.0 11221 1.0 11223 1.0 24331 2.0   12.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Wojtaszek Paweł, Kowalczyk Marta                 PAKTAN Słupsk            Polska       153.0  5 181.0  6         1/   9
 136         2 Ciesielski Daniel, Gorzalczyńska Emilia          JANTAR Międzyzdroje      Polska       270.5  3 292.5  4         2/   9
 143         3 Gołos Jakub, Mamińska Aleksandra                 JANTAR Międzyzdroje      Polska       288.0  4 304.0  5         3/   9
 140         4 Mikulski Kamil, Jędraszczyk Weronika             AKTT Szczecin            Polska         7.0  0  17.0  0         4/   9
 139         5 Tochman Mateusz, Gieraczyńska Kornelia           AKTT Szczecin            Polska       149.6  0 158.6  0         5/   9
 141         6 Miśkiewicz Miłosz, Szwarc Adrianna               JANTAR Międzyzdroje      Polska       158.0  2 166.0  2         6/   9
 137         7 Gawroński Radosław, Gan Natalia                  FLESZ -Nowogard          Polska        95.0  3 102.0  3         7/   9
 144         8 Banaszek Bartłomiej, Pszczoła Natalia            ALFA-ASTRA Stargard Szcz.Polska        79.0  2  85.0  2         8/   9
 138         9 Grzybowski Szymon, Lorent Aleksandra             FOCUS Kamień Pomorski    Polska       165.0  4 170.0  4         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
 136 XXXX   4 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    37         1
 137 X X X  3  XX X  3 XXXX   4 XXX X  4    X   1 XXXX   4 rXXX   3 X XX   3    25         5
 138 X  XX  3 X  XX  3 X   X  2 X  XX  3 X   X  2 X      1 X  XX  3 X   X  2    19
 139 XXX X  4 X XXX  4 XX     2 X XX   3 X XXX  4 X  XX  3 X X    2 XXXX   4    26         4
 140 X  X   2 X XX   3 X   X  2 XX     2 XXX    3 XXX X  4 XX  X  3 XXX X  4    23       6-7
 141  X     1  X     1  XXXX  4  X     1 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5 XX  X  3    23       6-7
 142  XXXX  4  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4    34         2
 143  XXXX  4 XXXXX  5 XXXX   4  XXXX  4 XX XX  4  XXXX  4  XXX   3  XXXX  4    32         3
 144 XXXXX  5 XXXX   4   XXX  3   XXX  3  XXX   3    X   1     X  1    X   1    21
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 136 11232 1.0 42343 3.0 41273 2.0 22353 2.0 11732 1.0 11632 2.0 31622 2.0 11422 2.0   15.0    2
 137 66666 7.0 57136 6.0 56156 7.0 64247 5.0 56427 5.0 76527 7.0 66537 6.0 56537 6.0   49.0    7
 139 27347 4.0 35655 5.0 17645 6.0 16715 6.0 37565 7.0 37444 4.0 27345 4.0 37745 5.0   41.0    5
 140 34754 5.0 16567 7.0 24737 5.0 37566 7.0 22274 2.0 22363 3.0 14464 3.0 24253 3.0   35.0    4
 141 42575 6.0 21774 4.0 32564 4.0 41674 4.0 44656 6.0 45755 5.0 45753 5.0 45676 7.0   41.0    6
 142 55121 2.0 74211 1.0 65421 3.0 55121 1.0 65311 3.0 53111 1.0 52111 1.0 62111 1.0   13.0    1
 143 73413 3.0 63422 2.0 73312 1.0 73432 3.0 73143 4.0 64276 6.0 73276 7.0 73364 4.0   30.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Komorek Paweł, Fijołek Żaneta                    ASTRA Szczecin           Polska       118.0  3 144.0  4         1/   7
   2         2 Hnat Kamil, Grabia Anna                          PRESTIGE Goleniów        Polska       155.0  2 175.0  3         2/   7
   8         3 Paluszak Jakub, Zielińska Weronika               FOCUS Kamień Pomorski    Polska       166.0  0 180.0  1         3/   7
   6         4 Czarny Grzegorz, Śliwińska Monika                PRESTIGE Goleniów        Polska        59.0  2  67.0  2         4/   7
   1         5 Paczuk Bartosz, Michałowska Aleksandra           JANTAR Międzyzdroje      Polska        60.0  0  67.0  0         5/   7
   7         6 Pyrkosz Dominik, Stańkowska Magdalena            JANTAR Międzyzdroje      Polska         0.0  0   6.0  0         6/   7
   3         7 Pikuła Maciej, Tębłowska Kamila                  FLESZ -Nowogard                        31.0  0  36.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 64475 5.5 44561 4.0 54452 5.0 44651 5.0 33565 5.0 33675 6.0 32577 6.0 32576 7.0   43.5    5
   2 23112 2.0 63315 3.0 63124 3.0 63113 1.0 72241 3.0 62331 2.0 74321 2.0 63251 1.0   17.0    2
                                                                 R
   3 75563 5.5 76474 7.0 75577 7.0 76276 7.0 47776 7.0 27767 7.0 47656 7.0 15417 3.0   50.5    7
   5 11321 1.0 22633 1.0 12731 1.0 12434 2.0 14412 1.0 54112 1.0 23232 1.0 54342 2.0   10.0    1
   6 42747 4.0 51726 5.0 41643 4.0 51347 4.0 21154 2.0 41254 3.0 51164 3.0 71164 4.0   29.0    4
   7 37656 7.0 17257 6.0 37366 6.0 25565 6.0 65637 6.0 16546 5.0 16745 5.0 26635 6.0   47.0    6
   8 56234 3.0 35142 2.0 26215 2.0 37722 3.0 56323 4.0 75423 4.0 65413 4.0 47723 5.0   27.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Wapiński Rafał, Doroba Kinga                     AMBER Kołobrzeg          Polska        70.0  2  92.0  2         1/   3
  10         2 Malewicz Piotr, Lipowicz Natalia                 AKTT Szczecin            Polska        61.9  0  77.9  0         2/   3
  11         3 Niemirski Marek, Kij Paulina                     FLESZ -Nowogard          Polska       137.5  0 147.5  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
   9 21111 1.0 11111 1.0 21111 1.0 21121 1.0 21111 1.0    5.0    1
  10 12222 2.0 22322 2.0 12222 2.0 13212 2.0 12222 2.0   10.0    2
  11 33333 3.0 33233 3.0 33333 3.0 32333 3.0 33333 3.0   15.0    3
------------------------------------------------------------------
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin
B       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra
E       Zięciak                   Adam            III       Słupsk
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kozłowski                 Paweł           I         Szczecin
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po
                                                                                                        PKT P    PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Lorenc Dominik, Szrajber Aleksandra              FOCUS Kamień Pomorski    Polska       157.0  5 182.0  6         1/   6
  18         2 Czarski Cezary, Maśluk Natalia                   JANTAR Międzyzdroje      Polska       295.9  2 314.9  3         2/   6
  17         3 Kika Jan, Kawecka Izabela                        AKTT Szczecin            Polska       342.8  4 355.8  5         3/   6
  13         4 Wapiński Rafał, Doroba Kinga                     AMBER Kołobrzeg          Polska       119.5  0 126.5  0         4/   6
  14         5 Malewicz Piotr, Lipowicz Natalia                 AKTT Szczecin            Polska        87.1  0  93.1  0         5/   6
  15         6 Niemirski Marek, Kij Paulina                     FLESZ -Nowogard          Polska        51.5  0  56.5  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  13 51324 3.0 53525 5.0 51112 1.0 52323 3.0 56464 6.0   18.0    4
  14 46635 5.0 36634 4.0 46646 6.0 36535 5.0 35535 5.0   25.0    5
  15 64556 6.0 65156 6.0 65555 5.0 64656 6.0 63346 4.0   27.0    6
  16 33111 1.0 41311 1.0 32221 2.0 41411 1.0 41111 1.0    6.0    1
  17 15263 4.0 14462 3.0 14364 4.0 15262 2.0 14652 3.0   16.0    3
  18 22442 2.0 22243 2.0 23433 3.0 23144 4.0 22223 2.0   13.0    2
------------------------------------------------------------------
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Top!
© 2014 www.zzts.pl
Witryna internetowa dwóch organizacji:
PTT! - Zachodniopomorskiego Okręgu Polskiego Towarzystwa Tanecznego
ZZTS! - Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego
Hosting: Zakład Usług Informatycznych ELPRO
Top!